czwartek, 9 maja 2013

#AMĄDRETOBYŁO : Hello Kitty, a satanizm!

Siedzę sobie wygodnie, z najlepszą szklanką herbaty zielone w ręku i piszę dla Was kolejnego lekko bzdurnego posta. Tym razem za inspirację muszę podziękować blogerce Pannie Darcysi, która jako pierwsza opisała tą śmierdzącą sprawę.

Hello Kitty, a satanizm! Taką właśnie nazwę nosiła broszurka rozdawana przez księdza Bemowskiego w jednej z gdańskiej parafii. O czym mówiła? Już można się szybko myśleć! Ksiądz na kazaniu i poprzez ulotki chciał udowodnić rodzicom i dzieciom, że maskotka uwielbiana na całym świecie jest symbolem szatana! Spytacie dlaczego? Jego historia powstania kotka wzięła się z satyrycznej strony ScaryForKids, która umieszcza różne, nieprawdziwe, straszne historię dla dzieci. Tym razem zamieścili artykuł, który mówi o tym, że :
Według hiszpańskich źródeł, postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na nowotwór córka umierała. Ojciec, by ratować życie dziecka, zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swojej córki stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie. Oczywiście - ku chwale piekieł. Nazwa jest następująca: Hell - o - Kitty. Jak widać kotek nie ma... ust! Dlaczego? Dlatego, że dziecku łatwo jest je zamknąć i wtłoczyć wszelką treść. Dziecko jest nieświadome. Także kto kupuje przedmioty z wizerunkiem tego kociaka, naraża dziecko na poważne niebezpieczeństwo sfery duchowej. Oddaje malucha w ręce demonów!
Tak naprawdę lalkę stworzył projektant firmy Sanrio -  Yuko Shimizu. Pomysł z brakiem ust był wyłącznie jego autorstwa. W założeniu kotka miała być bowiem w takim nastroju jak jej właściciel (gdy ten jest szczęśliwy, to ma widzieć w maskotce uśmiechniętego kotka, a jeśli ma zły nastrój, to i kotka ma wyglądać na przygnębioną).
Wiadomość o złej sile maskotki uwielbianej przez praktycznie cały świat, niezwykle szybko rozniosły się po świecie. W szczególność na portalach chrześcijańskich {czemu mnie to nie dziwi?}, obrażając firmę i samego producenta lalki.

Najwyższy czas na mój {lekko bzdurny} komentarz :
Apel do ludzi! Nie dajmy się zwariować! Wszystkie {lekkie!} bzdury, które znajdują się w internecie nie świadczą o ich autentyczności.  No proszę Was.. jak można ogłaszać takie rzeczy i to jeszcze w kościele! Oczywiście nikt nie zapomni najsłynniejszego polskiego księdza w sferze youtube - Księdza Natanka! Wiadomo istnieją dobrzy i pracowici księża.. i takie *za wielkim przeproszeniem* debile, którzy na pewno marzą o średniowiecznej inkwizycji! Z zwykłego żartu, narodziła się afera potęgująca przerażenie chrześcijan. Ja jestem wierząca.. ale w Boga, a nie w instytucję jaką jest kościół! Hello Kitty to słodka maskotka, a nie jakiś symbol szatana. A pro po : czy Wy także czytaliście tą tablice symbolów szatana? TUTAJ. Motyl, jednorożec, tęcza - 3/4 ludzkości jest opętana! Ej, ludzie - co się z Wami niedobrego dzieje! Maskotki w żadnej sposób nie promują zła... są słodkie i urocze - takie jest właśnie ich zadanie!

A czy Wy także oddaliście swoją duszę diabłu kupując maskotki Hello Kitty?
Pragnę Was zachęcić do podsyłania mi kolejnych inspiracji na lekkie bzdury. Odsyłam Was do zakładki "Kontakt"!

41 komentarzy:

 1. Huehuehue, urocze, nie uwazasz ? Tak samo jak ludzie, ktorzy uwazaja devilhoorns za znak szatana. A przeciez poganizm nic nie ma do satanizmu xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Trudno uwierzyć, że są ludzie którzy w to uwierzyli. Generalnie to świetna reklama dla maskotki i sprzedaż wzrośnie. Poza tym ludzie wszędzie doszukują się nie wiadomo czego i nie wiadomo po co ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. o boż...czego to ludzie nie wymyślą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Jeśli Hello Kitty to zło... O MATKO, MOJE SIOSTRZENICE SĄ SZATANAMI!"
  Seraphine, nie sądzisz, że tak wyglądałaby moja reakcja, gdybym była głęboko wierząca? Fakt, mam siostrzenice, w wieku lat 12 i 9, i z tego, co pamiętam, obie lubiły markę Hello Kitty. Ba, sama nawet kupiłam im słodkie notesiki i długopisiki, żeby miały. I jakoś... Hmm, obie chodzą do kościoła, ale jakoś nie sądzę, żeby dzięki temu, że lubią tę kicię, miały już bilet do piekła.
  Mirabelka słusznie napisała, że jest to dobra reklama dla maskotki. (;

  A poza tym, kiedy patrzę na owe "znaki", to myślę, że nawet i katolicy, głęboko wierzący, posiadają drzewko szczęścia (na przykład moja ciotka). A jeśli jestem przeklęta, bo mam młotek Thora i dusiołka wyciętego z drzewa, bo przecież i one mogą być takimi symbolami, no to cóż...

  P.S. Jednorożce? Kucyki też przeklną... -.- xD

  OdpowiedzUsuń
 5. hehe, niezła sprawa :D księża to jednak są pieprznięci

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za miłe słowa:) Z tą inspiracją to drobiazg:)
  Byłam w szoku, kiedy kilka lat temu dowiedziałam się z książki pewnego księdza, że znak anarchi-"a" wpisane w okrąg-jest symbolem okultystycznym:) Gest, który robi Kitty na zamieszczonym przez Ciebie rysunku, też jest okultystyczny...No trudno, niektórzy ludzie widzą problemy/zagrożenia tam, gdzie ich nie ma.
  Moja dusza i dusza mojej matki już jest we wladaniu szatana!
  PS. Bardzo fajny ten rysunek, drapieżnej Kitty jeszcze nie widziałam:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ech, stare kino...Jest jak wiele innych rzeczy, które kiedyś były lepsze, a tamte czasy już nie wrócą...To lwowskie "r", gra aktorska i w ogóle...coś wspaniałego.
  Mam nadzieję, że obie się takie nie staniemy. Takie krzykliwe, gderliwe i tak dalej. Życie nie może być aż tak okrutne!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. No cóż ja się nie wypowiadam... mam Hello Kitty na ścianie przyklejoną i nikt jeszcze nic nie mówił. Ja jakoś nie biorę sobie na serio takich rzeczy :0

  anastazis-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. hahahah jak dobrze że mnie Kitty nie jara:D nikt nie będzie brał mnie za wcielenie zła :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystko co kupujemy to dzieło szatana! A tak poważnie... jakim prawem mamy słuchać niektórych księży, ich kazań, skoro oni nawet nie potrafią dostosować się do praw, które sami sobie ustanowili? Przecież połowę tego, co oni nawymyślali nie ma nawet w Biblii!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnie zdanie jest tak bzdurne, ze ...

   Usuń
 11. Konkurs byłby fajny, tylko jeszcze nie mam na niego pomysłu. Czy chodziłoby np. tylko o obserwację na fb i losowanie, czy dołożyć do tego jakieś zadanie?...A niemiecki to zło-zawsze! Nie znoszę go. Już szwedzki jest sto razy lepszy...

  OdpowiedzUsuń
 12. OMG nie maja sie czego czepiać tylko słodkiego kotka o Boziu...
  jak tak zazdroszczą kotka o niech sobie zrobią maskotkę księdza..

  OdpowiedzUsuń
 13. to co się dzieje w głowach niektórych duchownych przechodzi ludzkie pojęcie :) chyba to powinni być ci, którzy właśnie nie dają się zmanipulować durnym i nieprawdziwym informacjom, których codziennie wylęgają się w Sieci setki. ewentualnie chociaż je sprawdzić. ale nie, lepiej robić zamieszanie i nabijać sobie fejm. a co.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czytałem właśnie o tym na jakimś portalu i się załamałem, głupota ludzi nie zna granic co już nie raz nam udowodniono.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ha, ha, już mi całkowicie ręce opadły. No bez urazy, ale taką teorię mogła wymyśleć tylko jakaś psychopatyczna postać. Aż strach pomyśleć kto stoi za gumisiami i ich sokiem z gumijagód;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Hahaha xD nieźle się przy tym uśmiałam :)

  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Coś mi się wydaje, że jestem małą szatanicą. :D Jestem wielką fanką tego kotka. :P

  OdpowiedzUsuń
 18. szczerze, to uśmiałam się. księża niech się lepiej zajmą prawdziwym nauczaniem kościoła, a nie wynajdowaniem szatana w pierwszej lepszej rzeczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Haha, słyszałam o tej opinii. Pomimo, że jestem osobą mocno wierzącą, nieźle się uśmiałam :D Nie widzę w tym "szataństwie" niczego szczególnego...

  OdpowiedzUsuń
 20. Czyli mogę z czystym sercem przyznać księdzu przy spowiedzi przed ślubem, że w pewnym wieku byłam satanistką ?? :D

  OdpowiedzUsuń
 21. hahahhaa czego to ludzie nie wymyslą :)


  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Mi ta maskotka jest zupełnie obojętna ale nie wierze, że ma ona coś wspólnego z diabłem. Głupota.

  OdpowiedzUsuń
 23. Ciekawe co teraz ludzie wymysla -.-

  http://modnisia656.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. choć tak sobie myślę, że kiedyś chciałam kupić sobie piżamkę z HK :D

  OdpowiedzUsuń
 25. Ściągałam Niemożliwe i Floodloose ♥

  OdpowiedzUsuń
 26. Haha, ja mam kilka rzeczy z hk :D
  + Nowa notka http://tanecznedusze.blogspot.com/2013/05/maska-pilomax_2465.html
  Zapraszam :*

  OdpowiedzUsuń
 27. ja nie xd nigdy nic z tego nie mialam D:

  OdpowiedzUsuń
 28. Dla mnie to chore! Błagam, niedługo okaże się, że Kubuś Puchatek to diabeł w czystej postaci, a Shakira swoim tańcem brzucha przywołuje ciemne moce z zaświatów.

  OdpowiedzUsuń
 29. Napisałabym coś bardzo konstruktywnego, ale na myśl przychodzi mi tylko: załamuje mnie to.

  OdpowiedzUsuń
 30. Jesteście chorzy i niczego nieświadomi. Nie widzicie że na świecie pojawia się coraz więcej ludzi którzy wierzą w diabła. Na przykład rożni piosenkarze czy aktorzy którzy aby mieć większą sprzedarz płyt czy zwiększyć publiczność zawierają akt z diabłem i gdy chcą go zerwać umierają z niewiadomych powodów. Dlaczego ? Bo ludzie którzy pomagają diabłu na ziemi go zabijają. Na przykład Michael Jackson. W którym jest nie prawdą że umarł właśnie przez nadużycie tabletek wybielających skórę.
  PS. To jest moje zdanie i z góry mówię że nie jestem osobą dorosłą. Mam 13 lat i to jest właśnie jest dla mnie prawda

  OdpowiedzUsuń
 31. Michął kocha Hello Kity!!!

  OdpowiedzUsuń
 32. Nie kupuję przedmiotów z Hell-o-Kitty. Poza tym to cały satanizm.

  OdpowiedzUsuń
 33. Od momentu chrztu (dokładnie 12 lat) walczę z szatanem i satanizmem. "Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego, Syna nieba i ziemi."

  OdpowiedzUsuń
 34. Z tego, co widzę, to wcale nie takie bzdury jak tytuł głosi. ;)
  Dla mnie to jest nie poważne. Ale cóż. Są ludzie, parapety i klamki...
  Pozdrawiam! :P

  OdpowiedzUsuń
 35. Zauważmy że zabawki czy uubranka z HK nie są takie tanie .
  Ten piekielny japoński kotek omamił umysł niejednego dziecka na świecie i opróżnia portfele nieświadomych rodziców. Popatrzcie na dzieci które są ubrane w ubranka z HK czy lalek MOnster High( lalki wapirki i z czaszką z kokardką) zachowują się o wiele bardziej niegrzecznie niz normalnie ubrane dzieci. Oprócz tego że maskotka nie ma buzi zasatnawiającą sprawą jest też to że kotek ma wbite 3 sztylety w głowęa (zobaczcie z tyłu, jeśli ma ktoś zbawkę) normalnie to te wąsy z przodu.
  Mam koleżankę która od paru lat ma wszelkie rzeczy z Hello kitty. Wręcz prawie wszystko. Podobno ta maskotka ma od małego rozbudzić w dziecku sfere skesualną. Osoby ktore miały kontakt z HK nie są satanistami, ale moga byc pod wpływem zła, jeżeli nie są w stanie łaski uświęcającej. Koleżanka wyżej wspomniana niedawno zaszła w ciąże, kto wie cz HK ktore przez wiekszośc życia( ma 19 lat) na nią działało, nie miało wpływu na przyciąganie zła na nią .Ale przede wszystkim chodziła do wróżek tego tez się nie zaleca. Wracając do Hello Kitty – to wprowadzanie i rozbudzanie w dzieciach sfery seksualnej, a to taka niewinna miła kotka! Kolor różowy – to nie tylko kolor związany z seksualnością, ale przede wszystkim kolor mocno związany z ideologią New Age, podobnie jak symbol motyla i "klucz nilu" – pogarda dla dziewictwa!

  Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł.

  Kitty White przyszła na świat dnia 1 listopada 1974 roku, na londyńskich przedmieściach. Czy to przypadkowa data, zwłaszcza dla wyznawców Chrystusa? Japońska firma Sanrio jest producent HK. A jakie są korzenie kotka, którego zna cały świat? Czy ludzie mają wiedzę na ten temat? Chyba nie wszyscy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według hiszpańskich źródeł, postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na nowotwór córka umierała. Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł. Nazwa jest następująca: Hell – o – Kitty. Jak widać kotek nie ma... Ust! Dlaczego? Dlatego, że dziecku jest je łatwo zamknąć i wtłoczyć wszelką treść. Dziecko jest nieświadome.

   Także kto kupuje przedmioty z wizerunkiem tego kociaka, naraża dziecko na poważne niebezpieczeństwo sfery duchowej. Oddaje malucha w ręce demonów!!

   Sama Lady Gaga – tuba iluminatów, przebiera się w odzież zdobną w wizerunek tego kota. Kłania się demonom na swych teledyskach i koncertach, cytuje zaklęcia, narażając na niebezpieczeństwo słuchaczy, poddając ich diabelskiej manipulacji i hipnozie, poprzez znaki, słowa i zaklęcia, rytualne formuły, ruch ciała i symbolikę okultystyczną!   Na zdjęciu Gaga siedzi na masońskim tronie, zakończonym dwoma filarami z każdej jej strony. Nad jej głową znajduje się kompas masonerii. Nosi sukienkę Hello Kitty i pozuje w stylu manekina. Jej ręce są umieszczone w sposób przypominający ikony sztuki, które wyświetla hermetyczna maksyma (ang. hermetic maxim) - “jak na górze, tak na dole”. Pamiętajcie: strategia szatana jest właśnie taka – niszczyć pod pozorem niewinności, działać w ukryciu, tak, by jak najtrudniej można byłoby go rozpoznać i tępić. Dodatkowo najkorzystniej mu uderzyć w dzieci, gdyż są niewinne!! Są małe, czyste i nieskalane, a ich dusze mają dla niego wartość najwyższą. Już nie atakuje wyłącznie dorosłych poprzez ezoterykę i okultyzm, narkotyki i alkohol, rozpustę, teraz w na przełomie wieku XX i XXI przypuścił szalony atak na dzieci!

   Niegdyś zagrożenie przyszło także z „kraju kwitnącej wiśni”, przez „niewinną” bajkę „Pokemon” - pocket demon – kieszonkowy demon. W Japonii po czasie rozpętała się seria samobójstw pośród dzieci. Powodem była... Finalna walka w przeciwnikiem, którego należało pokonać poprzez... Ofiarę z siebie, ze swojego życia!!

   Inne formy zagrożenia:

   1. Monster High – wampiryzm wśród dzieci (satanizm, okultyzm, New Age)
   2. Barbie
   3. Pokemony
   4. Halloween
   5. Harry Potter
   6. Dragon Ball
   7. Trupie czaszki na ubrankach i zabawkach – promowanie kultury śmierci i satanizmu
   8. Konik Pony
   9. Batman

   Usuń
 36. Yuko Shimizu jest kobietą, więc chyba powinno być "jej autorstwa", a nie jego...

  OdpowiedzUsuń

Nie, nie, nie.. zacznijmy od początku. Kto do *cholery* wymyślił "obserwacje za obserwacje"? Chory wymysł blogowej sfery, którego w żadnym stopniu nie akceptuję! Jeśli koniecznie chcesz bym zajrzała na twojego bloga - napisz, zrobię to z największą przyjemnością!
No i oczywiście pragnę wszystkim gorąco podziękować za każdy komentarz, który jest istną motywacją do pracy!

Layout by Yassmine